O firmie Oferta Potencjał Hurtownie Realizacje Certyfikaty Galeria Lokalizacja Kontakt
 
H1 H2  
 
   
   
 
Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych /H1/

W strukturze ZRB Stryków funkcjonuje Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych zlokalizowana w Orzechówku. Naszym celem jest aby każdy klient mógł być zaopatrzony kompleksowo, a cały ciężar obowiązków związany z dostawą towaru na plac budowy spoczął w naszych rękach. Dysponujemy terenem o powierzchni 32.000m2 z czego 4000m2 to plac składowy pod suwnicą , 300m2 hala wystawowa, 400m2 wiaty magazynowe (dalsze w budowie), 4000m2 place składowe utwardzone otwarte, pozostała część to drogi i parkingi. W perspektywie możliwość zabudowy terenu do 30000m2.

Dogodna lokalizacja jest ważnym atutem i nie sposób jej pominąć. Hurtownia posiada bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 14 na odcinku Łódź-Stryków, usytuowana jest w pobliżu planowanej autostrady A-2 oraz bardzo blisko głównego europejskiego skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.

Bliskość aglomeracji łódzkiej oraz przyszła budowa autostrad i związanego z nimi wzrostu budownictwa są czynnikami wspomagającymi szybki rozwój naszej firmy.

Hurtownia dysponuje własnym sprzętem i środkami do dalszej dystrybucji materiałów. Dzięki wejściu do Grupy PSB/Polskie Składy Budowlane/ zwiększony został potencjał materialny i rozszerzono asortyment materiałów budowlanych.

Dzięki funkcjonowaniu hurtowni Nasz Zakład jest w stanie konkurować z innymi wykonawcami robót budowlanych w obszarze kosztów zakupów materiałowych. poprzez zastosowanie cen producentów i cen którymi posługują się Polskie Składy Budowlane.