O firmie Oferta Potencjał Hurtownie Realizacje Certyfikaty Galeria Lokalizacja Kontakt
 
Techniczny Ekonomiczny  
 
   
   
 
Potencjał techniczny

ŚLUSARNIA
Z R B Stryków posiada własną ślusarnię wyposażoną w wysokiej klasy maszyny i urządzenia do cięcia, obróbki i spawania stali /plazmastery, tokarki, szlifierki stacjonarne, wiertarki magnetyczne, długie zaginarki do blach itp./. Stan wyposażenia pozwala na prowadzenie produkcji pomocniczej niezbędnej do realizacji prac budowlanych w dużych obiektach. Załoga ślusarni może przygotowywać produkcję pomocniczą dla obsługi kilku budów jednocześnie. Ponadto ślusarze posiadający odpowiednie uprawnienia wykonują specjalistyczne prace na wysokości przy budowie wiat i konstrukcji stalowych. Obecnie siedziba ślusarni zostaje przenoszona do nowoczesnej hali o powierzchni 450 m kw.

STOLARNIA / FUNKCJONUJE W RAMACH HURTOWNI NR 2 W ŁODZI/
Stolarnia wyposażona jest w szereg profesjonalnych maszyn / formatówka, szlifierka taśmowa, grubościówka, wyrówniarka, frezarka tokarka, okleiniark i urządzenia odpylające, itp./. Dzięki jej istnieniu zakład jest w stanie wykonać wysokiej klasy meble będące wyposażeniem realizowanych obiektów,oraz świadczyć usługi dla ludności.

SPRZĘT TRANSPORTOWY I MASZYNY
Zakład dysponuje własnymi środkami transportu zarówno do przewozu pracowników jak i materiałów. Posiadamy samochody ciężarowe, samochody dostawczo - osobowe koparki i koparko-ładowarki.
Ponadto posługujemy się własnymi urządzeniami do zagęszczania podłoża /wibratory, zagęszczarki i ubijaki typu "skoczek"/. Zakupiliśmy kombajn OPTIMAS do układania kostki brukowej a także mamy kilkanaście profesjonalnych młotów spalinowych i elektrycznych renomowanych firm Bosch i Hilti oraz sprężarki do kucia betonu Atlas Copco.
W skład naszego zaplecza wchodzą również: suwnice bramowa o udźwigu 5 t.i 8t, ocieplane barakowozy i przyczepy campingowe spełniające rolę przewoźnych pomieszczeń biurowych dla obsługi kierowniczej budowy. Na życzenie Zamawiającego wydzielamy pomieszczenie dla obsługi Inwestorskiej na budowie. Informujemy , iż każda z brygad wyposażona jest w szereg drobnych elektronarzędzi profesjonalnych firm Bosch i Hilti niezbędnych na budowie.

Wśród niezbędnych elementów wyposażenia pomocniczego są aluminiowe elementy ogrodzenia, których łączna długość wynosi ponad 2000 m.b. Ogrodzenie to pozwala na całkowite wyodrębnienie placu budowy.

ZATRUDNIENIE
Pracownicy bezpośrednio produkcyjni posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wykonują prace specjalistyczne w branżach:
  • murarsko - tynkarska, glazurnicza
  • posadzkarska, betoniarska, brukarska /układanie kostki polbrukowej/, elektryczna,
  • ślusarska, spawalnicza
  • stolarsko -lakiernicza
  • instalatorska /wod-kan/

Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy oraz szerokim kontaktom z biurami projektowymi pracownicy nadzoru i zarządzający są w stanie rozwiązać większość problemów pojawiających się w trakcie realizacji zadań. Na stałe współpracujemy z trzema biurami projektowymi i bezpośrednio podnosimy kwalifikacje na szkoleniach oraz studiując literaturę fachową.