O firmie Oferta Potencjał Hurtownie Realizacje Certyfikaty Galeria Lokalizacja Kontakt
 
Informacje ogólne Inwestorzy  
 
   
   
 
Informacje ogólne ZRB M. Brzeziński jest firmą prywatną działającą nieprzerwanie od roku 1981. Zdobyte wcześniej w kilku zakładach i spółdzielniach doświadczenia zawodowe właściciela firmy przyczyniły się do jej rozwoju.

Zakład Remontowo Budowlany zlokalizowany jest na obrzeżach miasta Strykowa przy ul. Podlipie 1/ główna siedziba firmy / i posiada 2 filie.

I Hurtownia Materiałów Budowlanych i Wyrobów Hutniczych położona w Orzechówku w sąsiedztwie , strategicznego skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.

II Hurtownia Materiałów Budowlanych i Stolarskich w Łodzi przy ul. Naftowej 7/15

Zakład przy ulicy Podlipie 1 posiada własną ślusarnię, ,sprzęt transportowy i budowlany oraz funkcjonalnie wyposażone zaplecze administracyjno-biurowe. Z tego miejsca następuje zarządzanie i logistyka firmy.

Oddział nr I /filia w Orzechówku/ prowadzi hurtową i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych /ceramika, pustaki, wapna, cementy /, ale głównie wyroby hutnicze /stal zbrojeniową ,płaskowniki, blachy ,teowniki ,itp. / Z tego miejsca następuje zaopatrzenie własnych budów na terenie całej Polski .

Oddział II / Hurtownia w Łodzi / świadczy usługi dla ludności związane z wyrobem mebli, cięciem płyt ,obróbka mebli. Prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt meblarskich i wszelkiego rodzaju akcesoriów stolarskich.

ZRB Stryków posiada certyfikat systemu jakości ISO 9001:2000 . System zarządzania jakością na zgodność z normą ISO 9002 został wdrożony i ustanowiony w kwietniu 2000 r. natomiast w lipcu tego roku odbył się zewnętrzny audit certyfikujący zakończony pozytywnym rezultatem. We wrześniu 2003 r . odbył się audyt odnawiający i Firma uzyskała certyfikat jakości na zgodność z nową zmienioną Normą -ISO 9001:2000. System zarządzania jest monitorowany i utrzymany nadal.

FIRMA SPECJALIZUJE SIĘ W BUDOWACH I REMONTACH STACJI PALIW

ŚWIADCZYMY KOMPLEKSOWO USŁUGI BUDOWLANE /REMONTY, ROZBIÓRKI I INWESTYCJE. WYKONUJEMY WSZYSTKIE ROBOTY BUDOWLANE BRANŻOWE takie między innymi jak:
  • drogowe/utwardzanie placów, remonty chodników, niwelacje terenów/
  • urządzanie i zagospodarowanie terenów, prace ziemne
  • instalacyjne: kanalizacyjne, wodociągowe, hydrauliczne, c.o elektryczne, klimatyzacyjne, nagłaśniające, monitorujące obiekty,
  • roboty murarskie, tynkarskie, malarskie, posadzkarskie, stolarskie, glazurnicze, dekarskie , elewacyjne itp.